








OSK Tanie Prawko Majchrzak, funkcjonujący w Bielsku-Białej od 1998 roku, posiada ponad 25 lat doświadczenia w przygotowywaniu kandydatów na kierowców. Przez cały okres działalności ośrodek przeszkolił przeszło 6000 osób, co potwierdza jego ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym.
Zespół instruktorski składa się z wykwalifikowanych specjalistów legitymujących się wyższym wykształceniem, którzy podczas szkolenia stawiają na cierpliwość, takt oraz wyrozumiałość. W ośrodku panuje wspierająca i kulturalna atmosfera, a komfort kursantów stanowi ważny element nauki. Działalność szkoły charakteryzuje się wysoką jakością szkolenia w połączeniu z atrakcyjną ceną, co niesie za sobą wysoką zdawalność egzaminów państwowych przy pierwszym podejściu.
Zajęcia praktyczne prowadzone są na samochodach Toyota Yaris wyposażonych w 5-biegowe skrzynie biegów, które odpowiadają pojazdom wykorzystywanym podczas egzaminów w WORD. Uczniowie korzystają także z pełnowymiarowego i dobrze oświetlonego placu manewrowego, zlokalizowanego w bliskiej odległości od siedziby. Ośrodek wspiera w załatwianiu formalności dotyczących Profilu Kandydata na Kierowcę i umożliwia uczestnictwo w kursach bez wykładów teoretycznych, dostosowując ofertę do potrzeb kursantów. Głównym celem placówki jest kompleksowe przygotowanie do bezpiecznej, a także zgodnej z zasadami eco-jazdy praktyki za kierownicą.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 376 | 4.0 / 5 |